صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان خبر داد:

توقف مراجعه کنتورخوانان شرکت گاز به درب منازل مشترکان استان

بر اساس تمهیدات در نظر گرفته شده بواسطه شیوع ویروس کرونا، تا اطلاع ثانوی عملیات کنتورخوانی شرکت گاز بدون مراجعه حضوری کنتورخوان آن انجام می‌شود.

به گزارش روابط عمومی، علیرضا شریفی نژاد مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان با اعلام این خبر گفت: هرچند بر اساس تصمیمات اتخاذ شده، تا اطلاع ثانوی قرائت کنتور‌های خانگی و تجاری گاز با هدف جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، به صورت مراجعه حضوری انجام نمی‌شود، اما مشترکین عزیز برای اعلام رقم کنتور، دریافت  قبض و نحوه پرداخت خود نگرانی نداشته باشند؛ چراکه با برنامه‌ریزی انجام شده و تمهیدات در نظر گرفته شده مردم فرهیخته استان می‌توانند به آسانی و از طریق سامانه اینترنتی و پیامکی شرکت گاز کلیه مراحل اعلام شماره کنتور، دریافت قبض و پرداخت آن را به صورت کاملاً غیرحضوری پیگیری نمایند.

شریفی نژاد تصریح کرد: ضمناً صورتحساب گازبها برای مشترکینی که رقم کنتور خود را از طریق این سامانه ها اعلام کنند، به صورت واقعی و برای سایر مشترکین، صورتحساب بر مبنای درصدی از سوابق مصرف دوره مشابه در سنوات گذشته صادر خواهد شد‌.

مدیرعامل شرکت گاز استان در پایان، تأکید کرد: با توجه به اینکه  مهلت پرداخت قبوض صادره تمدید شده است لکن  توصیه ما این است که مشترکین عزیز قبض خود را در اولین فرصت بپردازند تا از انباشتگی مبالغ صورتحساب های گاز خود پیشگیری نمایند.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/12/28 - ١٥:٠٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1848
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب