صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


نسخه چاپي

در راستای استفاده هرچه مناسب تر از ظرفیت علمی، پژوهشی وفناوری دانشگاه آزاد اسلامی تفاهم نامه همکاری بین این دانشگاه و شرکت گاز استان سمنان منعقد گردید.

به گزارش روابط عمومی؛ علیرضا شریفی نژاد مدیر عامل شرکت گاز استان سمنان از تفاهم نامه همکاری بین این شرکت و دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد و گفت: در راستاي اجراي سياست استفاده بهينه از امكانات، استعداد و توانایي هاي دانشگاه ها و مراكز علمي در جهت رفع نيازهاي پژوهشي و تحقيقاتي شركت و به منظور توسعه زمينه هاي همكاري مشترك علمي، پژوهشي و فناوري، تفاهم نامه همكاري في مابين دانشگاه آزاد اسلامی و شركت گاز منعقد گرديد.

شریفی نژاد رویکرد شرکت گاز استان را توجه به نیاز های واقعی وتعریف پروژه های کاربردی دانست و گفت: فعالیتهای پژوهشی درانجام اقدامات این شرکت بسیار دارای اهمیت است ودانشگاه آزاد در این زمینه یاری گر خوبی برای این شرکت است.

وی افزود: اجرای همکاری های مشترک پژوهشی وفناوری، افزايش بهره وري با صرفه جويي در منابع و استفاده بهينه از تجهيزات، افزايش سطح  دانش و بهبود مستمر در فعاليت هاي شركت گاز استان، تعیین و تدوین راهکارهای اجرایی واستفاده از توانمندی ها وقابلیت های مشترک اجرایی از جمله مواردی است که در این تفاهم نامه بر آن تاکید شده است.

از دستاوردهاي حاصل از اجراي اين تفاهم نامه مي توان موارد ذیل را برشمرد:

1.     تعريف پروژه هاي مورد نياز در جهت نيل به اهداف مورد نظر در شركت.

2.     تعريف و اجراي پروژه هاي دانشجويي در مقاطع تحصيلات تکميلي در زمينه هاي مرتبط

3.     ارائه مستمر نيازهاي ادواري و غير ادواري امور/ واحدهاي مختلف شرکت  جهت تعريف و تدوين پروژه هاي مختلف به منظور نيل به اهداف تفاهم نامه.

4.     همکاري جهت امکان سنجي، تعريف و تدوين راهکار جهت تهيه دستاوردهاي حاصل از طرح هاي پژوهشي.

5.     همكاري در تعيين و تدوين راهکارهاي اجرايي بهينه مربوط به سياستگذاري، اولويت بندي و تعريف پروژه هاي نشأت گرفته از نيازهاي شركت و يا اهداف استراتژيک .

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/12/19 - ١٥:٥٨
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 429
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب