صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


نسخه چاپي

رئیس اداره گاز شهرستان شاهرود خبر داد: اجرای 2000 نفر ساعت برنامه‏ های آموزش ایمنی گاز طبیعی در شاهرود

به گزارش روابط عمومی؛ سعید یحیی زاده رئیس اداره گاز شهرستان شاهرود از اجرای بیش از 2000 نفر ساعت برنامه‏های آموزش ایمنی در این شهرستان در سال97 خبر داد و گفت: با توجه به رسالت و تعهد این شرکت مبنی بر آموزش و فرهنگ سازی نکات ایمنی و صرفه جویی در مصرف گاز به ویژه در بخش خانگی جلسات آموزشی ایمنی گاز در راستای ارتقای سطح علمی و آگاهی دانش آموزان و اولیاء و مربیان مدارس شهرستان شاهرود برگزار گردید.

رئیس اداره گاز شهرستان شاهرود افزود: سال گذشته دانش آموزان و اهالی روستاهای بهره مند از گاز مناطق شاهرود با روش های مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی آشنا شدند و همچنین این جلسات آموزشی در خصوص  رعایت نکات ایمنی و ارتقاء سطح دانش و فرهنگ استفاده صحیح آن برای اقشار مختلف خصوصاً مناطق محروم و دور دست شهرستان شاهرود با حضور کارشناسان خبره شرکت گاز و با هدف کاهش مؤثر در حوادث صورت گرفته است.

یحیی زاده در پایان گفت:

در این جلسات آموزشی با استفاده از وسایل کمک آموزشی نظیر لوله بخاری گالوانیزه، کنتور، رگولاتور، خاموش کننده و بنرهای آموزشی، مطالبی پیرامون استفاده از وسایل گازسوز نظیر بخاری، روشنایی، اجاق گاز، آبگرمکن و چگونگی صرفه جویی و درست مصرف کردن گاز طبیعی مطرح شد.

همچنین بسته های آموزشی مرتبط ( شامل کتابچه ، بروشور، CD و ) بین شرکت کنندگان توزیع گردید و به دانش آموزانی که به پرسش های مربوط به مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی پاسخ صحیح دادند جوایزی اهداء شد.

 

گفتنی است بر اساس برنامه ریزی انجام شده قرار است این جلسات آموزشی در سال 98 در تعداد دیگری از مدارس این شهرستان نیز برگزار گردد.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/02/25 - ١٢:٤٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 126

تصاویر منتخب