صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


نسخه چاپي

رئيس امور مالي و پشتيباني شركت گاز استان سمنان خبر داد:اجراي 29 هزار نفر ساعت برنامه هاي آموزشي در شركت گاز استان سمنان در سال97

به گزارش روابط عمومی؛ لطف اله همتی رئيس امور مالي و پشتيباني شركت گاز استان سمنان از اجراي برنامه هاي آموزشي در سال 97 در راستاي طرح جامع آموزش كاركنان و در جهت ارتقاء سطح دانش آنان و پويايي سيستم خبر داد و گفت: بيش از 29000 نفر ساعت برنامه هاي آموزشي در اين شركت در قالب آموزش هاي حضوري و مجازي جهت كليه همكاران رسمي / قراردادي و پيمانكاري اجرا گرديده است كه نسبت به سال 96 حدود 123 درصد رشد حاصل شده است.

همتي با اعلام اينكه آغاز آموزش نيروهاي پيمانكاري در سال 97 بوده است گفت: طي تفاهم نامه با سازمان فني و حرفه اي بيش از 12 هزار نفر ساعت آموزش بصورت تئوري و عملي جهت نيروهاي پيمانكاري اجرا گرديده است.

وي گفت: اجراي برنامه هاي آموزشي براي همكاران در راستاي طرح جامع آموزش كاركنان و ارتقاي سطح علمي و آگاهي آنان در عرصه هاي مختلف علمي و پژوهشي است.

رئيس امور مالي و پشتيباني شركت گاز استان سمنان خاطر نشان كرد: فرآيند اثربخشي دوره هاي آموزشي در سال 97 با ميانگين 77/2بدست آمده كه در فرآيند آموزش در حد مطلوب و زياد ارزيابي شده است و شركت گاز استان سمنان مفتخر به كسب رتبه نخست كشوري در مبحث آموزش در دومين دوره ارزيابي سرآمدي و بهبود مستمر شركت ملي گاز ايران گرديده است.

وي همچنين اظهار كرد: با بهره برداري از سيستم ويدئو كنفرانس در سال 97 به ميزان 2616 نفر ساعت (14/7%) موفق به صرفه جوئي در هزينه ها نسبت به سال هاي گذشته شده ايم كه اين امر نشان از تلاش اين شركت در راستاي كنترل هزينه ها و افزايش بهره وری مي باشد.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/02/23 - ١١:٠٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 102

تصاویر منتخب