صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


نسخه چاپي

رئيس اداره گاز شهرستان سمنان خبر داد: رشد14/6درصدي مصرف گاز در بخش صنعت شهرستان در سال 97

به گزارش روابط عمومي؛ هادي مباركي رئيس اداره گاز شهرستان سمنان با اشاره به شعار سال 98 به نام رونق توليد گفت: در سال 97، 69 ميليون و هفتصد هزار مترمكعب گاز طبيعي به صنايع شهرستان تحويل داده شد كه اين مقدار رشد 14/6 درصدي مصرف را نسبت به سال 96 نشان ميدهد.

رئيس اداره گاز شهرستان سمنان با اشاره به اينكه انرژي گاز را پاك ترين انرژي فسيلي در دسترس مي باشد افزود: بيشترين مصرف شهرستان در سال 97 با 358 ميليون متر مكعب در بخش نيروگاهي بوده و اين مهم نقش شركت گاز را در تأمين سوخت لازم جهت توليد برق سراسري و تأثير آن در صيانت از محيط زيست بيش از پيش نمايان مي سازد.

هادي مباركي در ادامه از پذيرش 36 اشتراك صنعتي و كشاورزي جديد در سال 97 خبر داد و گفت: به اين ترتيب تعداد مشتركين بخش صنعت و كشاورزي شهرستان به 722 اشتراك رسيد.

وي افزود: در سال 97 با اجرای بالغ بر 19000 متر شبكه جديد و نصب بيش از 220 انشعاب در سطح شهرستان زيرساخت انرژي گاز شهرستان توسعه يافته است كه اين موضوع مي تواند بستر توسعه و آباداني سمنان را بيش از گذشته فراهم نمايد.

 

اين مقام مسئول گفت: مشتري مداري و ارتقاء سطح رضايت مشتريان سرلوحه اهداف اشتراتژيك شركت گاز استان است لذا اداره گاز شهرستان سمنان در سال 97 بيش از 3800 عدد از كنتورهاي مشتركين را جهت كاليبراسيون و ارتقاء كيفيت خدمات تعويض نموده است.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/02/22 - ٠٩:٠٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 91

تصاویر منتخب