صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


نسخه چاپي

تقدیر و تجلیل از نمازگزاران فعال شرکت گاز استان سمنان

تقدیر و تجلیل از نمازگزاران فعال شرکت گاز استان سمنان

از نمازگزاران فعال شرکت گاز استان سمنان طی مراسمی با هدف ترغیب و تشویق به فریضه آسمانی نماز و نیز اهمیت والای نمازجماعت تقدیر شد.

از نمازگزاران فعال شرکت گاز استان سمنان طی مراسمی با هدف ترغیب و تشویق به فریضه آسمانی نماز و نیز اهمیت والای نمازجماعت تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی؛ سید حسین میراحمدی دبیر ستاد اقامه نماز شرکت گاز استان سمنان از برگزاری مراسم تجلیل از فعالان نماز در این شرکت خبر داد و گفت: به منظور ترویج و اعتلاء فرهنگ نورانی نماز جماعت از 11نفر همکارانی که در برگزاری و اقامه نماز جماعت مشارکت فعال و مستمر داشته اند با حضور ناظر و ارزیاب ستاد اقامه نماز جناب آقای رضوانی،  اعضاء شورای اقامه نماز شرکت گاز و جمعی از کارکنان با اهداء لوح سپاس و هدیه تقدیر گردید.

دبیر ستاد اقامه نماز شرکت گاز استان سمنان در این زمینه گفت؛ این برنامه فرهنگی با هدف ایجاد نشاط و جلب مشارکت عمومی همکاران در اقامه فریضه نماز برگزار شد و بر اساس شاخص های تعیین شده 11 نفر از کارکنان شرکت گاز در سطح استان با اهداء لوح و هدایایی مورد تقدیر قرار گرفتند. در بخشی از لوح تقدیر آقایان مرتضی نظری، احمد فرهمند، محمدعلی پروانه، محسن مقصودی، محمود اصیل منش، بهرام یحیایی،سید ابوالفضل تقوی، سیدعلی شاهورانی و خانمها کلثوم همتی و پروین رئوفیان آمده است:

نماز بالاترین هدیه خداوند به انسان هاست وخدمت به نماز و پرپایی آن موجب رضایت ذات اقدس الهی خواهد بود. احتراماً از آنجا که هیأت ارزیابی و داوری ستاد اقامه نماز شرکت گاز استان سمنان بر اساس برنامه مصوب وزارت نفت در سال 1397 و در زمینه ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز جنابعالی را شایسته تقدیر دانسته است؛ بدینوسیله از جنابعالی که در جهت اقامه نماز و برپایی آن نقش مؤثری داشته اید صمیمانه تقدیر و تشکر می نماییم. از خداوند متعال توفیق روزافزون شما را برای خدمتگزاری بیشتر و گام نهادن در مسیر توسعه و ترویج فرهنگ نماز خواستاریم.

خداوند همه ما را از برپاکنندگان واقعی نماز محسوب فرماید. انشاءا... تعالی

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1397/12/22 - ١٣:٣٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 608
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب