صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


نسخه چاپي

دبیر ستاد اقامه نماز شرکت گاز استان سمنان خبر داد:

دوره آموزشی مقدماتی معارف انتظار و مهدویت ویژه کارکنان شرکت گاز استان سمنان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی؛ سیدحسین میراحمدی دبیر ستاد اقامه نماز شرکت گاز استان سمنان از برگزاری دوره آموزشی مهدویت و فرهنگ انتظار ویژه کارکنان این شرکت با حضور رئیس ستاد اقامه نماز استان و مشاور استاندار حجت الاسلام و المسلمین شمس الدین خبر داد و گفت: در راستای ترویج فرهنگ انتظار و مهدویت، دوره آموزشی مقدماتی معارف انتظار و مهدویت ویژه کارکنان شرکت گاز استان سمنان در سالن اجتماعات این شرکت برگزار شد.

وی افزود: موضوعات مهدوی مانند شناخت امام زمان(عج)، سبک زندگی مهدوی، سخنان و سفارش های ولی عصر (ع)، خواسته ها و انتظارات آن حضرت از ما و نگاه ادیان به موضوع مهدویت به عنوان منجی موعود در این دوره آموزشی تدریس شد.

دبیر ستاد اقامه نماز شرکت گاز استان سمنان یکی دیگر از مباحث این دوره را طرح آسیب هایی دانست که در عرصه مهدویت وجود دارد و شرکت کنندگان ضمن آشنایی با آسیب شناسی این حوزه، می توانند راه مقابله با این آسیب ها را فراگیرند.

وی با اشاره به اینکه یکی از وظایف ما در دوره غیبت شناخت حضرت ولی عصر (عج) است و معرفت امام باعث نجات ما از گمراهی می شود، بیان کرد: معارف مهدوی باید از محدوده ذهنی و فکری صرف وارد زندگی مردم شود و به مباحث این آموزه عینیت ببخشیم تا مردم در عمل درگیر مسایل مهدوی شوند.

میراحمدی در پایان یادآور شد: برگزاری دوره هایی از این قبیل با هدف تعمیق و نشر معارف مهدوی در بین جامعه می باشد که امید است  با حضور اساتید مجرب مهدویت  شاهد ارتقاء کیفی بیش از پیش این دوره ها باشیم.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/12/13 - ١٢:٥٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 108
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب