صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


نسخه چاپي

دیدار رئيس سازمان بسيج كارمندان استان با مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان

به گزارش روابط عمومی؛ مصطفی ادب فرمانده پایگاه بسیج شهید اخلاقی شرکت گاز استان سمنان از نشست صمیمی اعضاءشوراي این پایگاه و رئیس سازمان بسیج کارمندان با حضور مدیرعامل شرکت گاز خبر داد.

در ابتدای این جلسه مرتضی دهرویه رئيس سازمان بسيج كارمندان استان ضمن تشکر از فرماندهان بسیج ادارات در خصوص فعالیت ها و برنامه ها در سال 99، به نامگذاری سال جاری به سال جهش تولید اشاره کرد و عنوان نمود: بسیج با قابلیت هایی که در توان خود دارد می تواند با برنامه ریزی دقیق در تحقق دستورات مقام معظم رهبری گام مؤثری بردارد.

 در این جلسه آقای مرتضی دهرویه ضمن تشکر از فعالیت ها و تلاش های برادر ادب فرمانده پایگاه مقاومت شهید اخلاقی و قدردانی از مدیرعامل شرکت گاز استان درجهت همراهی و همکاری در اجرای برنامه های بسیج بیان داشتند: با بهره گیری از تمام ظرفیت ها و توانمندیهای بسیج و فراهم نمودن زمینه مشارکت می توان در تحقق آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ثابت قدم ماند.

وی افزود: تعداد بسیار زیادی پروژه محرومیت زدایی در دستور کار بسیج سازندگی استان سمنان قرار دارد که بدیهی است هرگونه مشارکت فعال بسیج در پروژه های گازرسانی شرکت گاز با هدف رفع محرومیت زدایی در مناطق کم برخوردار امکان پذیر می باشد.

علیرضا شریفی نژاد مدیرعامل شرکت گاز استان نیز در این دیدار گفت: در اوضاع کنونی کشور دعوت به آرامش و تقویت روحیه مردم امری مهم  تلقی می شود که بسیج بهترین گزینه برای رسیدن به این اهداف می باشد.

ایشان خاطرنشان کردند: در راستای خدمات رسانی به مردم بسیج باید همانند گذشته پیش قدم باشد و با تلاش و روحیه مضاعف بهترین خدمات را به مردم کشور عزیزمان ارائه نماید همچنین می توان با استفاده از خلوص نیت و توانمندی بسیجیان جهت فراهم نمودن سلامتی آحاد جامعه در مقابل بیماری کرونا سدی مستحکم ایجاد نمود.

شریفی نژاد افزود: بسیج سازندگی با قابلیت های فراوان خود قادر است با مشارکت دراجراي پروژه هاي گازرساني و رفع محروميت زدائي از روستاها خدمت بزرگی به مردم نماید.

در پایان مقرر شد در راستاي اصلاح الگوي مصرف ورعايت نكات ايمني دوره های  آموزشی به منظور استفاده از توان مضاعف بسیجیان در راستای مشارکت آن ها به عنوان سفیران شرکت گاز برنامه ریزی گردد.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/05/06 - ١٠:٠٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 691
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب