صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

رئیس امور بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافندغیرعامل شرکت گاز استان سمنان خبر داد: آموزش مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی در مدرسه دخترانه غیرانتفاعی مهرگان

به گزارش روابط عمومی؛ ابوالفضل شیرپوری رئیس امور بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافندغیرعامل شرکت گاز استان سمنان از برگزاری دوره آموزشی مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی ویژه دانش آموزان مقطع ابتدایی مدرسه دخترانه غیرانتفاعی مهرگان خبر داد و گفت: با توجه به رسالت و تعهد این شرکت مبنی بر آموزش و فرهنگ سازی نکات ایمنی و صرفه جویی در مصرف گاز به ویژه در بخش خانگی، این دوره برای 204 نفر از دانش آموزان مقطع ابتدایی برگزار شد.

وی دانش آموزان را سفيران ايمنی در جامعه دانست و افزود: هدف از برگزاری این کارگاه‌های آموزشی در مرحله اول آشنایی كامل كودكان و نوجوانان با اصول ايمنی گاز و در مرحله بعدی ترويج اين اصول در بين مردم است.

شیرپوری خاطرنشان کرد: در این راستا آموزش های آشنایی با وسایل گازسوز و نحوه استفاده از آنها و همچنین آشنایی با قاتل خاموش و نحوه جلوگیری از مسمومیت گاز منوکسید کربن داده شد.

رئیس امور بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافندغیرعامل شرکت گاز استان سمنان با تأکید بر اهمیت فرهنگ سازی در این خصوص ضمن ابراز اميدواري بيان نمود : انجام چنین اقداماتی علاوه بر صرفه جویی در مصرف گاز طبیعی باعث کاهش حوادث ناشی از مصرف این نعمت خدادادی می گردد.

در این جلسات آموزشی با استفاده از وسایل کمک آموزشی چگونگی صرفه جویی و درست مصرف کردن گاز طبیعی مطرح شد و همچنین بسته های آموزشی مرتبط ( شامل کتابچه، CD و ) بین شرکت کنندگان توزیع شد.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/12/03 - ١٥:٤٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 125

تصاویر منتخب