صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

دوره آموزشي آشنايي با قوانين و مقررات سلامت اداري و مقابله با فساد در شركت گاز استان سمنان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي؛ رئیس منابع انسانی شركت گاز استان سمنان هدف از برگزاری دوره آموزشي آشنايي با قوانين و مقررات سلامت اداري و مقابله با فساد را آموزش و توان افزايي كاركنان شركت گاز استان سمنان عنوان کرد.

حمیدرضا شیرمحمدیان گفت: در اين دوره آموزشي كاركنان با تعاريف و مفاهيم فساد، فساد اداري، تخلف اداري، شاخص هاي سلامت اداري، ارتشاء، اختلاس، تباني و چگونگی مقابله با آن آشنا شدند.

شیرمحمدیان خاطرنشان کرد: تعداد25 نفر از کارکنان به صورت فیزیکی و6 نفر به صورت ارتباط از طریق ویدیو کنفرانس در این دوره حضور یافتند.

این مقام مسئول افزود: در اين دوره ضمن پرداخت به اهميت مقابله با فساد در تمامي سطوح به خصوص در نظام اداری، به مواردی اعم از آشنايي شهروندان و كاركنان اداري با قوانين  و مقررات، حق آگاهي مردم از قوانين ومقررات و گزارش دهي مصاديق تخلف و فساد اداري به مقام مافوق اشاره گرديد.

 

رئیس منابع انسانی شرکت گاز استان سمنان در پایان سخنان ابراز امیدواری کرد: با اجراي فرايند نظام كارآمد اداري شاهد نتايج مثبتي از جمله آشنايي كاركنان با قوانين و مقررات مقابله با فساد، سلامت اداري و همچنين كاربست قوانين و مقررات مرتبط با سلامت اداري در حوزه كاري كاركنان خواهیم بود.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/09/24 - ١٣:٢٨
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 737
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب