صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت ملی گاز ایران خبر داد:

اعلام بسترهای جدید برای جمع آوری اطلاعات مشترکین در راستای حذف قبوض کاغذی گاز

در راستای تسریع در اجرای طرح حذف قبوض کاغذی گاز، دو بستر جدید در ابعاد ملی برای جمع آوری اطلاعات مشترکین گاز به زیرساخت‌های قبلی اضافه شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، روح اله نوریان، مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت ملی گاز ایران با اعلام این خبر، اظهار داشت: لازم است مشترکين، به ارقام لاتین شماره اشتراک خود را به همراهِ ستاره و عدد 1 (*1) به شماره پیامک متمرکز 1000194 ارسال کنند. (از سمت چپ: «شماره اشتراک»*1)

وی همچنین با معرفی لینک "طرح جمع‌آوری اطلاعات تماس مشتركين گاز" بر روی وب سایت شرکت ملی گاز ایران تحت آدرس http://www.nigc.ir از مشترکین درخواست کرد نسبت به درج اطلاعات مورد نیاز اقدام کنند.

نوریان ضمن تأکید بر شروع فاز حذف قبوض کاغذی از اوایل آذرماه 1398، از مدیران عامل شرکت‌های گاز استانی درخواست کرد تا با استفاده از ظرفیت های استانی نظیر اطلاع رسانی از طریق رسانه های محلی، سرویس‌های پیامکی، تلفنی، ایمیلی مربوط به هر شرکت گاز استانی و یا مراجعه کنتورخوان برای جمع‌آوری شماره موبایل اقدام کنند.

مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت ملی گاز ایران در پایان یادآوری کرد که مشترکین گاز کافی است فقط از طریق یکی از درگاه های اطلاع رسانی اعلام شده، اطلاعات پرونده ای خود را تکمیل کنند.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/07/02 - ١٨:٣٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1492
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب