صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

دوره آموزشي تبيين قانون برگزاري مناقصات برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي؛ كلثوم همتي مسئول آموزش شركت گاز استان سمنان از برگزاري دوره تبيين قانون برگزاري مناقصات و آئين نامه های اجرائي آن در اين شركت خبر داد و گفت: این دوره در راستاي اجراي دقيق قوانين و مقررات معاملاتي و آشنايي با مقررات جديد در اين حوزه و آموزش ضمن خدمت براي مديران و كارشناسان برگزار شد.

وي خاطرنشان کرد: در اين دوره ضمن پرداخت به اهميت توجه به مستندسازي مكتوب و الكترونيكي، فرآيند برگزاري مناقصه به همكاران آموزش داده شد و همچنین برنامه دولت در واگذاري پروژه ها به روش مشاركت عمومي خصوصي تشریح گردید.

مسئول آموزش شرکت گاز استان سمنان در ادامه گفت: با توجه به محدوديت منابع مالي براي اجراي طرحهاي زيرساختي و افزايش تقاضا براي اجراي پروژه هاي جديد نيازمند تغییر شیوه اجراي پروژه ها از روش پيمانكاري به سرمايه گذاران در چارچوب قراردادهاي مشاركت عمومي خصوصي هستيم و لازم است مديران و كارشناسان دستگاههاي اجرائي ظرفيت سازي در اين حوزه را در برنامه هاي آموزشي و اجرائي خود قرار دهند.

 

همتي ابراز اميدواري كرد: با اجراي اين دوره و رفع نواقص احتمالي در برگزاري مناقصات شاهد نتايج مثبتي از جمله اطلاع رساني در پايگاهها و سامانه هاي قانوني در شركت گاز استان سمنان باشيم.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/06/26 - ١١:٢١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 185

تصاویر منتخب