صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان:

روز درختکاری نمادی از توجه انسان به محیط زیست است.

به پاسداشت ۱۵ اسفند روز درخت کاری 200 اصله نهال توسط واحدHSE در شرکت گاز استان سمنان توزیع و تعدادی در محوطه ساختمان مرکزی کاشته شد.

به گزارش روابط عمومی؛ علیرضا اعوانی مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان ضمن گرامیداشت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری، درخت را مظهر زندگی، سرسبزی، طراوت، مقاومت و امید دانست و گفت: درخت الگوی مناسبی است تا ابعاد حیات، رویش و زندگی را  بهتردریابیم و بهره گیری از فرهنگ حسنه درختکاری راهگشای بسیاری از معضلات زیست محیطی می باشد.

اعوانی ضمن تأکید بر حفظ منابع طبیعی و گسترش درختکاری، افزود: درخت یکی از زیباترین و پرثمرترین نعمتهای پروردگارمتعال می باشد وهمگی وظیفه داریم در حفظ منابع طبیعی کوشا باشم؛ بنابراین اهتمام به کاشت درخت که امروزه اهمیت آن اثبات شده مکمل نقشی است که گاز طبیعی به عنوان یک انرژی پاک ایفا می کند.

مدیر عامل شرکت گاز استان سمنان در پایان با بیان اینکه کاشت درخت و ایجاد فضای سبز در سطح محوطه شرکت گاز تنها اختصاص به هفته منابع طبیعی و روز درختکاری ندارد، گفت: نیروهای فعال واحد HSE در مرکز استان و نواحی در تمام طول سال وظیفه کمک به افزایش سرانه فضای سبز را دارند؛ بنابراین توسعه و حفظ و حراست از فضای سبز همواره باید از اهداف برنامه ریزی شده این شرکت در طول سال باشد.

گفتنی است هفته منابع طبیعی از پانزدهم تا بیست و دوم اسفند ماه  در سطح کشور برگزار می شود و شرکت گاز استان سمنان هر ساله در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی این هفته را ارج می نهد؛ این مراسم با حضور اعضای هیات مدیره و جمعی از روسای واحدهای ستادی، با هدف ترویج فرهنگ حفاظت از منابع طبیعی به عنوان سرمایه های ارزشمند ملی و ترغیب کارکنان شرکت به کاشت نهال و احترام به طبیعت برگزار شد.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/12/17 - ٠٩:٠١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 72
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب