صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

در جلسه اختتامیه ارزیابی شرکت گاز استان سمنان در ششمین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی عنوان شد:

شرکت گاز استان سمنان؛ سازمانی پیشرو در بهینه سازی و مدیریت مصرف انرژی

به گزارش روابط عمومی؛ علیرضا اعوانی مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان در جلسه اختتامیه ششمین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی ابراز داشت: از مهمترین اقداماتی که می تواند کل چرخه تولید، توزیع تا مصرف انرژی را تحت تاثیر قرار داده و به بهترین نحو ممکن از این منابع گرانبها بهره گیری نماید "مدیریت انرژی" است که می‌تواند در شرایط کنونی، به عنوان مهمترین ابزار جهت کنترل افزایش بی‌رویه مصرف و جلوگیری از هدر رفت و اتلاف انرژي بکارگیری شود.

وی افزود: شرکت گاز استان سمنان با هدف ارتقای سطح کیفیت خدمات و در راستای انجام هرچه مطلوب تر مأموریت خود و نیز جهت توسعه پایدار ؛ مدیریت مصرف انرژی را در دستور کار قرار داده است.

اعوانی ادامه داد: استقرار و بکارگیری اصولي و مناسب "مديريت انرژي" لازمه بهینه‌سازی مصرف بوده که به معنای انتخاب الگوی صحیح و عملی در مصرف انرژی است که علاوه بر تضمین استمرار رشد اقتصادی، موجب کاهش هدر رفت حامل های انرژی و نیز کاهش اثرات سوء ناشی از استفاده ناصحیح از آن بر محیط زیست و جامعه می‌گردد.

در جلسه اختتامیه، تلاش و همدلی و اهتمام جدی مجموعه گاز استان سمنان در طول مدت ارزيابي از طرف تيم ارزيابي شايسته تقدير عنوان شد و سلمان زلفخانی بعنوان سرارزیاب، با اشاره به بررسی عملکرد شرکت و با توجه به شواهد و سوابق بررسی شده، فرآیند ارزیابی را یک فرآیند چندسویه دانست که با انتقال و ثبت تجربیات موفق و ارائه نقاط بهبود می تواند به یادگیری های مشترک منتج شود.

مهندس بهزاد خلیلی مدیر انرژی شرکت گاز استان سمنان نیز ضمن بیان اهتمام مجموعه شرکت گاز استان سمنان در زمینه بهبود فرآیندهای خرد و کلان مدیریت انرژی، پروژه های اجرا شده در زمینه مدیریت انرژی و کربن را بسیار مهم و شایسته توجه برشمرد و از آنها به عنوان نمونه های جاودان و قابل الگوبرداری یاد کرد.

لازم به ذکر است احداث ساختمان اداره گاز شهر شهمیزاد با استفاده از مصالح و تکنیکهای نوین و هوشمند کاهش مصرف انرژی، احداث نیروگاه 125 کیلوواتی خورشیدی در محوطه انبارها و استفاده از سامانه دیدبان انرژی بعنوان اقدامات اجرایی و برجسته شرکت گاز استان سمنان در حوزه مدیریت انرژی ارزیابی شد.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/12/10 - ١١:٤٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 113
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب