صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان:

مدیریت مصرف انرژی اقدامی برای جامعه امروز و بازخوردی در آینده

مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان در جلسه افتتاحیه ششمین دوره ارزیابی جایزه ملی مدیریت انرژی اعلام کرد: صرفه جویی در مصرف گاز به عنوان مصداقی از مصرف بهینه انرژی موجب افزایش رونق تولید، ایجاد اشتغال، رفاه حال و آینده هموطنان می شود.

به گزارش روابط عمومی؛ علیرضا اعوانی مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان ضمن خیرمقدم به ارزیابان، گفت: استفاده مناسب از انرژی و منابع تأمین آن، متضمن توسعه پایدار در هر جامعه‌ای است.

وی  افزود: حفظ منابع با ارزش انرژی و مدیریت صحیح مصرف آن، همواره يكي از دغدغه هاي اصلي دركشورهاي مختلف است.

اعوانی با اشاره به اینکه گاز یک نعمت خدادادی است، بیان کرد: مديريت مصرف در درجه اول هزينه‌هاي اقتصادي سبد خانوار را کاهش داده و در راستای مسئولیتهای اجتماعی نقش مهم و مؤثری را ايفا می کند.

مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان تصریح کرد: هدف از تعریف و اعطای «جایزه ملی مدیریت انرژی»، ترویج استانداردهای سیستم مدیریت انرژی و معیارهای مصرف بهینه انرژی، توسعه فرهنگ دستیابی به اهداف سازمانی با استفاده از مفاهیم مدیریت انرژی و همچنین ایجاد انگیزه و شور و شوق جهت انجام فعالیت است.

در ابتدای این مراسم سلمان زلفخانی، سرارزیاب تیم ارزیابی ششمین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی، گفت؛ این جایزه براساس ارزیابی عملكرد سازمان‌های متقاضی در حوزه اظهارنامه ارائه شده و نتایج اجرای مدیریت انرژی بر مبنای مدل طراحی شده اعطا می‌گردد؛ پس از پایان فرایند ارزیابی، با هدف ایجاد امکان بهبود برای سیستم مدیریت انرژی، گزارش بازخورد از نتایج ارزیابی‌ها كه می‌تواند نقشه راه بهبود سیستم مدیریت انرژی باشد تدوین و ارائه خواهد شد.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/12/03 - ١٤:٥٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 92
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب