صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

رئیس بازرسی فنی شرکت گاز استان سمنان خبر داد:

طرح افزایش سطح توانمندی علمی و عملی کارکنان در حوزه مدیریت خوردگی

شرکت گاز استان سمنان در راستای جاری سازی استراتژی های سازمانی به منظور استقرار و بهره گیری از نتایج فرآیند مدیریت خوردگی، اقدام به توانمند سازی پرسنل عملیاتی سازمان در حوزه های مرتبط از جمله بهره برداری و مهندسی و بازرسی فنی در زمینه های کاربردی حفاظت کاتدی نموده است.

به گزارش روابط عمومی؛ بهزاد خلیلی رئیس بازرسی فنی شرکت گاز استان سمنان با اشاره به مطالب فوق افزود: با توجه به نیازسنجی های صورت گرفته افزایش توان علمی و عملی پرسنل در حوزه های تجزیه و تحلیل، کنترل و پایش پتانسیل سیستم های حفاظت کاتدی به منظور ارتقای شرایط بهره برداری از آن  و  همچنین در زمینه تست الکتریکی پوشش های مدفون به منظور اطمینان از کارایی و کیفیت آنها در دراز مدت، در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: با اجرای این طرح ضمن برگزاری کارگاه آموزشی، ارزیابی جامع از کیفیت پوشش خطوط مدفون، آشنایی و استفاده از استاندارهای روز دنیا و روش های نوین در این حوزه ها مورد تاکید قرار گرفت.

رئیس بازرسی فنی شرکت گاز استان سمنان در پایان گفت: با اجرای طرح توانمندسازی پرسنل شاهد نزولی بودن هزینه های مستقیم و غیر مستقیم خوردگی ناشی از کاهش میزان تعمیرات احتمالی آینده و همچنین افزایش سطح آگاهی نیروهای متخصص و کارشناس و ارتقاء کیفی فرآیند مدیریت خوردگی می باشیم.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/11/29 - ١٣:٤٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 78
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب