صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

در آخرین روز از هفته بسیج بهره برداری از پروژه گازرسانی به کرک و احمدآباد و عملیات اجرایی گازرسانی به ۳ روستای شهرستان گرمسار آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی؛ همزمان با بهره برداری از پروژه گازرسانی به 2 روستای بخش ایوانکی، کلنگ آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به روستاهای کهک، ساروزن و سنرد با حضور نماینده مردم گرمسار و آرادان و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی در روستای کهک به زمین زده شد.

در این مراسم علیرضا شریفی نژاد مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان توجه به روستاها و بسط و گسترش خدمات و امکانات دولت به آنها را  در راستای رویکرد توسعه عدالت و رفاه اجتماعی نظام اسلامی دانست و گفت: گازرسانی به روستاها از مهمترین مصادیق اجرای این رویکرد است و تنها زمانی که مشعل گاز در هر نقطه از این استان پهناور برافروخته می شود کام فرزندان شما در مجموعه کارکنان و پیمانکاران شرکت گاز شیرین می گردد.

شریفی نژاد با اشاره به اهمیت زیرساخت انرژی در توسعه و رونق تولید خطاب به اهالی حاضر در مراسم گفت: شرکت گاز رسالت خود را که همان ایجاد دسترسی به زیرساخت انرژی پاک گاز است انجام داده است و از امروز به بعد این شما هستید که باید با خلاقیت و تفکر خود دریابید که با ورود انرژی به منطقه و روستای خود بجای استفاده صرفاً خانگی و گرمایشی چه کاری می توانید انجام دهید.

وی هزینه بالای توسعه زیرساخت در استان را حائز توجه دانست و افزود: در این پروژه برای اجرای ۳۰ کیلومتر خط تغذیه و شبکه، احداث یک باب ایستگاه تقلیل فشار گاز با ظرفیت ۱۰۰۰ مترمکعب در ساعت و احداث یک باب ایستگاه حفاظت کاتدیک، اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان در ادامه اشاره کرد: در حال حاضر 96درصد از جمعیت روستایی شهرستان گرمسار از نعمت گاز طبیعی برخوردار است و با بهره برداری از پروژه های در دست اقدام این شاخص به 97درصد ارتقاء  خواهد یافت.

 

شریفی نژاد با اشاره به استقبال شرکت گاز از پیوستن صنایع و تولیدکنندگان به مجموعه مشترکین این شرکت ابراز امیدواری نمود ظرفیت تامین انرژی ایجاد شده؛ زمینه توسعه صنعت و رونق تولید منطقه را فراهم سازد.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/09/06 - ١٦:٢٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1529
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب