صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

دوره آموزشي اصول و روش هاي اجراي عايقكاري در شركت گاز استان سمنان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي؛ علیرضا اعوانی رئیس امور مهندسی و اجرای طرح های شرکت گاز استان سمنان از برگزاري دوره آموزشي اصول و روشهاي اجراي عايقكاري در اين شركت خبر داد و گفت: در راستاي ارتقاء سطح كيفي و پياده سازي جامع استانداردهاي عايقكاري و بهبود فرآيند پروژه ها و تعميرو نگهداري شبكه هاي تحت بهره برداري و در راستاي حفاظت دارائي هاي فيزيكي و مديريت خوردگي اين دوره برگزار شد.

وي افزود: در اين دوره ضمن پرداخت به اهميت و نقش استانداردها در كاهش هزينه هاي اجرا و نگهداري انواع پوشش ها، به مزايا و معايب روش هاي عايقكاري و خصوصيات ديگر پوشش ها به عنوان عايق هاي نوين و شرايط تعمير و نگهداري و تکنیک های بازسازي شبكه هاي قديمي پرداخته شد. همچنین كاركنان با تعاريف و مفاهيم، استانداردها، آزمون هاي كنترل كيفي، چگونگي تشخيص مواد عايقي سالم از معيوب و عوامل آسيب رسان به عايقها و مقاومت پوششها به عوامل خورنده آشنا شدند.

رئیس امور مهندسی و اجرای طرح های شرکت گاز استان سمنان در پایان افزود: امید است با برگزاری این دوره ها شاهد نتايج مثبتي از جمله كاهش هزينه هاي نگهداري و تعميرات، كاهش ريسك ناشي از مباحث خوردگي در شبكه ها، انتخاب بهترين نوع پوشش در راستاي افزايش و بالابردن طول عمر، سلامت خطوط تغذیه و شبکه های توزیع باشیم.

 

گفتنی است برگزاری این دوره در راستای استقرار سیستم مدیریت خوردگی در شرکت گاز استان سمنان صورت گرفته است.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/07/23 - ١٠:٥٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1714
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب