صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

همزمان با سالروز عملیات غرور آفرین مرصاد صورت گرفت

دیدار مدیر عامل و اعضای شورای بسیج شرکت گاز استان سمنان با خانواده شهیدان والامقام عباس و علی علومی

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان سمنان؛ به مناسبت پنجم مرداد سالروز حماسه جاودانه مرصاد، مدیر عامل و اعضای شورای بسیج شرکت گاز به همراه مسئولین بنیاد شهید استان و شهرستان سمنان با حضور در بیت شهیدان والامقام عباس و علی علومی نسبت به مقام عالی شهدای انقلاب اسلامی و 8 سال دفاع مقدس ادای احترام نمودند.

 

علیرضا شریفی نژاد با اشاره به این که هشت سال دفاع مقدس، نقطه عطفی در تاریخ ایران است گفت: اوج عظمت و اقتدار ملت ایران، حماسه مرصاد مي باشد که در سال ۱۳۶7 با عنايت خداوند متعال، رهبري مدبّرانه امام راحل، وحدت، از خودگذشتگي، بصيرت و اخلاص مردمي رخ داد.

وی اظهار داشت: این پیروزی با ایثار و فداکاری جوانان مومن و برومند این سرزمين که جانشان را در طَبَق اخلاص گذاشته و حماسه هاي بي بديل را خلق کردند، حاصل شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان با عنوان این که امروزه آسایش و امنیتی که در کشور وجود دارد، حاصل خون شهیدان است و ما مدیون خانواده شهدا هستيم افزود: ديدار با خانواده شهدا، ارج نهادن به مجاهدت هاي بهترين فرزندان اين مرز و بوم، يعني شهدا مي باشد.

گفتنی است : شهید عباس علومی در تاریخ 31 اردیبهشت ماه سال ۱۳۶5 در منطقه مهران و شهید علی علومی در تاریخ 4 مرداد 67 در عملیات مرصاد به فیض شهادت نائل آمده است.

در پایان این دیدار مدیرعامل شرکت گاز با اهداء تقدیرنامه از خانواده مکرم شهیدان علومی تجلیل نمود.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/05/05 - ٠٨:٤٨
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 380

تصاویر منتخب