صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان خبر داد:

جریان گاز در سراسر استان پهناور سمنان از پایداری مطلوب برخوردار است.

علیرضا شریفی نژاد مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان با اشاره به بارندگی‌های اخیر در سطح استان مصادف با ایام آغازین سال جدید گفت: با تلاش مستمر و همت والای کارکنان شرکت گاز پایداری جریان گاز در سطح استان در وضعیت بسیار مطلوبی قرار دارد.

علیرضا شریفی نژاد مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان با اشاره به بارندگی‌های اخیر در سطح استان مصادف با ایام آغازین سال جدید گفت: با تلاش مستمر و همت والای کارکنان شرکت گاز  پایداری جریان گاز در سطح استان در وضعیت بسیار مطلوبی قرار دارد.

شریفی نژاد افزود: با توجه به شرایط جوی و بارش برف و کولاک کم سابقه در منطقه کالپوش شهرستان میامی و به رغم آسیب های وارد شده به تاسیسات گازرسانی، کارکنان شرکت گاز استان با برنامه ریزی و اقدام مسئولانه، ضمن حفظ پایداری جریان گاز در روزهای گذشته، به منظور تثبیت فشار گاز  روستاهای واقع در این منطقه، خط شبکه جدید را به صورت فورس ماژور اجرا و نسبت به برقراری جریان گاز در آن اقدام نمودند.

شریفی نژاد در پایان با تقدیر از کارکنان شرکت گاز به عنوان ارزشمندترین سرمایه شرکت گفت: خداوند متعال را شاکریم که به ما توفیق داد شعله گرمای امید مردم را در این روزهای بحرانی به صورت مستمر فروزان نگه داریم.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/01/07 - ٢٣:٤٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 760
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب