صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

آموزش استفاده ايمن از گاز طبيعي در مدرسه توحید "کلاته رودبار" از توابع شهرستان دامغان

سعید غلامی رئيس اداره گاز شهرستان دامغان از برگزاری كارگاه‌های آموزشی " استفاده ايمن از گاز طبيعی " در مدارس اين شهرستان خبر داد و گفت: با توجه به رسالت و تعهد این شرکت مبنی بر آموزش و فرهنگ سازی نکات ایمنی و صرفه جویی در مصرف گاز، جلسات آموزشی با حضور کارشناسان شرکت گاز در مدرسه توحید کلاته رودبار از توابع شهرستان دامغان برگزار شد.

سعید غلامی رئيس اداره گاز شهرستان دامغان از برگزاری كارگاه‌های آموزشی " استفاده ايمن از گاز طبيعی " در مدارس اين شهرستان خبر داد و گفت:

با توجه به رسالت و تعهد این شرکت مبنی بر آموزش و فرهنگ سازی نکات ایمنی و صرفه جویی در مصرف گاز، جلسات آموزشی با حضور کارشناسان شرکت گاز در مدرسه توحید کلاته رودبار از توابع شهرستان دامغان برگزار شد.

وی دانش آموزان را سفيران ايمنی در جامعه دانست و افزود: هدف از برگزاری این کارگاه‌های آموزشی در مرحله اول آشنایی كامل كودكان و نوجوانان با اصول ايمنی گاز و در مرحله بعدی ترويج اين اصول در بين مردم است.

رئیس اداره گاز شهرستان دامغان با تأکید بر اهمیت فرهنگ سازی در این خصوص ابراز امیدواری کرد: انجام چنین اقداماتی ضمن صرفه جویی در مصرف گاز طبیعی باعث کاهش حوادث ناشی از مصرف این نعمت خدادادی در سال جاری می گردد.

لازم به ذکر است در این جلسه آموزشی با استفاده از وسایل کمک آموزشی، چگونگی صرفه جویی و درست مصرف کردن گاز طبیعی مطرح شد و در پایان بروشورها و کتابچه های ایمنی بین آموزشیاران توزیع و به پرسشهای مطرح شده آنان پاسخ های لازم و مفید ارائه گردید.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1397/12/15 - ٠٨:٢٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 114

تصاویر منتخب