صفحه اصلی > خبرها 


مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان خبر داد:
مشعل گازرسانی به 5 روستای شهرستان گرمسار روشن شد.
مراسم بهره برداری از پروژه گازرسانی به روستاهای ناروهه، بنه کوه، کهک، سنرد و ساروزن از توابع شهرستان گرمسار با حضور منوچهر فخری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی برگزار شد.
 ١٣:٢٢ - 1399/12/16 - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان:
اهدای گلدان به تمامی کارکنان شاغل در شرکت گاز استان سمنان به مناسبت ولادت باسعادت حضرت علی علیه السلام و روز پدر
مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان به مناسبت سالروز ولادت با سعادت مولی الموحدین، حضرت علی(ع) و روز مرد با اهدای گلدان با گل طبیعی به تمامی پرسنل مرد شرکت، این روز را به آنان تبریک گفت.
 ١٣:١٣ - 1399/12/16 - نظرات : ٠متن کامل >>
دبیر ستاد اقامه نماز شرکت گاز استان سمنان خبر داد:
دوره آموزشی مقدماتی معارف انتظار و مهدویت ویژه کارکنان شرکت گاز استان سمنان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی؛ سیدحسین میراحمدی دبیر ستاد اقامه نماز شرکت گاز استان سمنان از برگزاری دوره آموزشی مهدویت و فرهنگ انتظار ویژه کارکنان این شرکت با حضور رئیس ستاد اقامه نماز استان و مشاور استاندار حجت الاسلام و المسلمین شمس الدین خبر داد و گفت: در راستای ترویج فرهنگ انتظار و مهدویت، دوره آموزشی مقدماتی معارف انتظار و مهدویت ویژه کارکنان شرکت گاز استان سمنان در سالن اجتماعات این شرکت برگزار شد.
 ١٢:٥٣ - 1399/12/13 - نظرات : ٠متن کامل >>
در جلسه اختتامیه ارزیابی شرکت گاز استان سمنان در ششمین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی عنوان شد:
شرکت گاز استان سمنان؛ سازمانی پیشرو در بهینه سازی و مدیریت مصرف انرژی
به گزارش روابط عمومی؛ علیرضا اعوانی مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان در جلسه اختتامیه ششمین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی ابراز داشت: از مهمترین اقداماتی که می تواند کل چرخه تولید، توزیع تا مصرف انرژی را تحت تاثیر قرار داده و به بهترین نحو ممکن از این منابع گرانبها بهره گیری نماید "مدیریت انرژی" است که می‌تواند در شرایط کنونی، به عنوان مهمترین ابزار جهت کنترل افزایش بی‌رویه مصرف و جلوگیری از هدر رفت و اتلاف انرژي بکارگیری شود.
 ١١:٤٩ - 1399/12/10 - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان:
عملیات کپه کاری بذر گونه های گیاهی در مراتع جنوب شهرستان سمنان
احیای مشارکتی منابع طبیعی مسیر خط تغذیه گاز در مراتع جنوب سمنان در راستای ایفای نقش مؤثر و عملی در حوزه مسئولیت های اجتماعی شرکت گاز استان سمنان انجام شد.
 ١٠:٠٦ - 1399/12/06 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

تصاویر منتخب