صفحه اصلی > خبرها 


همت والاي كاركنان شركت گاز استان سمنان در افزايش سطح رفاه مردم ستودني است
به گزارش روابط عمومی، علیرضا اعوانی سرپرست شرکت گاز استان سمنان در دیدار با منوچهر فخری معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان، ضمن اشاره به شرایط اقلیمی و جغرافیایی مناطقی سمنان و اقدامات شاخص شرکت گاز استان سمنان در حوزه های مختلف و ضرورت‌ بهره‌گیری از نعمت گاز برای زندگی بهتر شهروندان بیان داشت: دولت در برنامه های خود به شاخص ضریب نفوذ گاز توجه جدی داشته است.
 ٠٩:٤٢ - 1399/06/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
تقدیر سرپرست شرکت گاز استان از مديرعامل شركت تعاوني همگام گستر سمنان
به گزارش روابط عمومی؛ علیرضا اعوانی سرپرست شرکت گاز استان سمنان از تلاش ها و خدمات ارزنده شرکت تعاونی همگام گستر که موفق به کسب رتبه برتر در پانزدهمين جشنواره ملي تعاوني هاي برتر استان گردید تقدیر و تشکرنمود.
 ٠٨:٣٠ - 1399/06/23 - نظرات : ٠متن کامل >>
دوره آموزشي آشنايي با تعميرات و نگهداري شیر قطع كن ايستگاه ها مدل IGA در شركت گاز استان سمنان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي؛ اسماعیل سعیدی معاون امور بهره برداری شرکت گاز استان سمنان از برگزاری دوره آموزشي آشنايي با تعميرات و نگهداري شیر قطع كن ايستگاهها(شات آف ولو) مدل IGA در این شرکت خبر داد و گفت: هدف از برگزاري این دوره آشنایی با عملکرد شیرهای قطع کن ایستگاه ها در راستای افزایش کیفیت خدمات به جامعه و مشتریان می باشد.
 ٠٩:٣٩ - 1399/06/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
ارائه تحليل نتايج پروژه هاي اجراي يكپارچه معيار IOP در سطح شهرستان سمنان
به گزارش روابط عمومی؛ علیرضا اعوانی سرپرست شرکت گاز استان سمنان از برگزاری جلسه ارائه تحليل نتايج پروژه اجراي يكپارچه معيار IOP در سطح شهرستان سمنان خبر داد و گفت: این جلسه با حضور اعضای هیئت مدیره، کمیته و کارگروه اجرایی مدیریت خوردگی شرکت با هدف تشریح دستاوردهای حاصل از اجرای این پروژه و تبیین روش و نکات مرتبط با آن برای تمامی ادارات گاز شهرستان نیز همزمان برگزار گردید.
 ١٤:٠٨ - 1399/06/16 - نظرات : ٠متن کامل >>
مراسم تودیع و معارفه سرپرست شرکت گاز استان سمنان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی؛ با حضور مهندس مشایخی مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران طی مراسمی از خدمات ارزنده آقای علیرضا شریفی نژاد مدیرعامل اسبق شرکت گاز استان سمنان تقدیر و آقای علیرضا اعوانی به عنوان سرپرست این شرکت منصوب شد.
 ١٤:٠٧ - 1399/06/13 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

تصاویر منتخب