صفحه اصلی > خبرها 


مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان خبر داد:
توقف مراجعه کنتورخوانان شرکت گاز به درب منازل مشترکان استان
بر اساس تمهیدات در نظر گرفته شده بواسطه شیوع ویروس کرونا، تا اطلاع ثانوی عملیات کنتورخوانی شرکت گاز بدون مراجعه حضوری کنتورخوان آن انجام می‌شود.
 ١٥:٠٢ - 1398/12/28 - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس امور بهداشت، ایمنی و محیط زیست شرکت گاز استان سمنان گفت:
اپيدمي بيماري نوظهوركرونا(COVID-19) را مهار مي كنيم
با اعلام شيوع بيماري كرونا، شركت گاز استان سمنان با تشكيل جلسات كميته شرايط اضطراري و سلامت، اقدامات گسترده پيشگيرانه و مراقبتي را به منظور مقابله با شيوع و گسترش آن در پيش گرفته است.
 ١٣:٥١ - 1398/12/28 - نظرات : ٠متن کامل >>
در راستای استفاده هرچه مناسب تر از ظرفیت علمی، پژوهشی وفناوری دانشگاه آزاد اسلامی تفاهم نامه همکاری بین این دانشگاه و شرکت گاز استان سمنان منعقد گردید.
به گزارش روابط عمومی؛ علیرضا شریفی نژاد مدیر عامل شرکت گاز استان سمنان از تفاهم نامه همکاری بین این شرکت و دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد و گفت: در راستاي اجراي سياست استفاده بهينه از امكانات، استعداد و توانایي هاي دانشگاه ها و مراكز علمي در جهت رفع نيازهاي پژوهشي و تحقيقاتي شركت و به منظور توسعه زمينه هاي همكاري مشترك علمي، پژوهشي و فناوري، تفاهم نامه همكاري في مابين دانشگاه آزاد اسلامی و شركت گاز منعقد گرديد.
 ١٥:٥٨ - 1398/12/19 - نظرات : ٠متن کامل >>
گرامیداشت روز درختکاری در شرکت گاز استان سمنان
به پاسداشت ۱۵اسفند روز درخت کاری ۱۵۰اصله نهال توسط واحدHSE در شرکت گاز استان سمنان توزیع و تعدادی در محوطه ساختمان مرکزی کاشته شد.
 ٢٠:٤٠ - 1398/12/15 - نظرات : ٠متن کامل >>
تقدیر و تجلیل از نمازگزاران فعال شرکت گاز استان سمنان
از نمازگزاران فعال شرکت گاز استان سمنان طی مراسمی با هدف ترغیب و تشویق به فریضه آسمانی نماز و نیز اهمیت والای نمازجماعت تقدیر شد.
 ١٠:٣٤ - 1398/12/14 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

تصاویر منتخب