صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

رئیس HSE شرکت ملی گاز ایران:

عملکرد شرکت گاز استان سمنان در حوزه HSE قابل تقدیر است

نشست هم‌انديشي مدیران عامل شرکت هاي گاز استان سمنان، تهران، انتقال گاز و شرکت پالایش گاز بیدبلند با هدف اشتراک گذاری تجارب برتر با رویکرد HSE در عملیات برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان سمنان؛ غلامرضا بهمن نیا رئیس بهداشت، ایمنی و محیط زیست شرکت ملی گاز ایران با اشاره به مطالب فوق، گفت: این نشست در راستای بررسی وضعیت HSE و چالش های پیش رو به صورت مجازی و ویدیو کنفرانس به منظور هم اندیشی شرکت های گاز استانی با حضور مدیران عامل شرکت های تابعه برگزار شد.

در ابتدای جلسه بهمن نیا ضمن عرض خیر مقدم، اشتراک گذاری تجربیات و درس آموخته های حاصل از راه اندازی طرح ها و نیز حوادث گذشته را هدف اصلی برگزاری جلسات هم اندیشی برشمرد و گفت: هدف از برگزاري و هم‌انديشي مدیران در این نشست، تشريح اهميت نقش HSE، تبادل تجربه و ارائه نظرات كارشناسي با استفاده از خرد جمعي بوده است.

وی در ادامه ضمن تشکر از تلاش و عملکرد عالی شرکت گاز استان سمنان، در جمع بندی نتایج خود به نقاط قابل بهبودی همانند: ضرورت تعریف و پایش شاخص های کلیدی عملکرد در حوزه ایمنی،  ارائه گزارشات شاخص مقایسه ای زیست محیطی و مدیریت فوریت های پزشکی بر اساس مدل IOGP به صورت سالیانه اشاره کرد.

بهمن نیا در پایان ضمن مثبت ارزيابي كردن اين نشست، افزود: تداوم در برگزاري جلسات هم‌انديشي با حضور كليه كارشناسان و مدیران، راهگشای بسیاری از مسائل در سطح ملی خواهد بود.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/04/21 - ١١:٤٨
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 133
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب