صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

به منظور افزایش رضایت مشترکان؛

تفاهم‌نامه واگذاری خدمات شرکت گاز استان به دفاتر پیشخوان دولت امضاء شد

شرکت گاز استان از ابتدای تأسیس، در امر برون‌سپاری و تسهیل شرایط ارائه خدمات پیشتاز بوده و توسعه خدمات واگذار شده به دفاتر پیشخوان دولت را نیز در راستای افزایش رضایت مشترکان دنبال می نماید.

به گزارش روابط عمومی، علیرضا اعوانی مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان در حاشیه جلسه امضای تفاهم‌نامه واگذاری خدمات شرکت گاز به دفاتر پیشخوان دولت که در سالن کوثر استانداری سمنان و به میزبانی حسن سعدالدین مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری سمنان برگزار شد، با اشاره به سهم ۷۰درصدی گاز طبیعی در سبد انرژی استان گفت: در حال حاضر ۹۸درصد جمعیت استان از نعمت گاز برخوردار هستند که این دستاورد ارزشمند که بالاتر از میانگین کشوری است، با گازرسانی به  ۱۰۰ درصد شهرها و ۹۱ درصد جمعیت روستایی استان محقق شده است.

علیرضا اعوانی با بیان اینکه هم‌اکنون شهرستان‌های سمنان و گرمسار از نظر اتمام عملیات گازرسانی به عنوان شهرستان های سبز محسوب می‌شوند، افزود: با نزدیک شدن به مراحل پایانی توسعه گازرسانی در استان، افزایش کمی و کیفی خدمات مشترکان سرلوحه اهداف کلان شرکت گاز است.

مدیرعامل شرکت گاز در پایان با اعلام اینکه در تفاهم‌نامه جاری با اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، بستر ارائه ۱۸ خدمت از طریق دفاتر پیشخوان دولت فراهم  می‌شود، گفت: علاوه بر این، سامانه میز خدمت الکترونیک گاز استان نیز در مرحله بهره‌برداری آزمایشی است و در آینده نزدیک بخش عمده‌ای از خدمات گاز به‌صورت اینترنتی و بدون نیاز مراجعه مشترکان به ادارات گاز و حتی دفتر پیشخوان قابل ارائه خواهد بود.

گفتنی است در پایان این جلسه علیرضا اعوانی مدیرعامل شرکت گاز و سید یاسر حسن‌پور مدیرکل اداره ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، تفاهم‌نامه واگذاری خدمات شرکت گاز به دفاتر پیشخوان دولت را امضاء و مبادله کردند.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/04/16 - ١٣:٠٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 141
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب