صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

ممیزی های مراقبتی و نهایی نظام مدیریت یکپارچه در شرکت گاز استان سمنان

تمديد و اعطای استاندارد هاي سيستم مديريت يكپارچه در شرکت گاز استان سمنان از سوي شركت AGS

شرکت گاز استان سمنان در روز یازدهم آبان ماه با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی میزبان شرکت ارزيابان كيفيت خاورميانه (نماينده ي AGS)، درزمینه ممیزی استانداردهای مدیریتی بود.

به گزارش روابط عمومی؛ علیرضا اعوانی سرپرست شرکت گاز استان سمنان در جلسه افتتاحیه ممیزی استانداردهای مدیریتی شرکت اظهار داشت: با توجه به ضریب نفوذ گاز 100درصدی شهرها و 91 درصدی روستا ها در سطح استان،  تغییر رویکردها منطبق بر وضعیت موجود، اهداف عالیه سازمان را از مسیر توسعه گازرسانی به  بهبود  نگهداشت و بهره برداری سوق می دهد که در این راستا نقش فرایند هایی همانند مدیریت چرخه عمر محصول، مدیریت دارایی های فیزیکی، مسئولیت های اجتماعی، سامانه های کنترلی و توسعه کانالهای ارتباطی پر رنگ تر می شود.

در طی این فرایند تیم ممیزی  در 3 گروه و هر گروه به مدت 6 ساعت سیستم مدیریت یکپارچه را در سطح مراقبتی و نهایی در شرکت گاز استان سمنان رصد نمودند؛ سرممیز شرکت مذکور در این بازدید با مثبت ارزیابی کردن نحوه پاسخگویی کارکنان و اشاره به اقداماتی شاخص همانند؛ رعایت دقیق استانداردها، شناسایی و کاهش گازهای گمشده،اقدامات موثر آموزشی،سنجش اثر بخشی پیگیری شکایت و رضایت مشتریان، کنترل حوادث مرتبط، مسئولیتهای اجتماعی ، مباحث زیست محیطی، مدیریت انرژی با استفاده از انرژی های پاک و ... از نظام مند بودن فعالیتها تقدیر کرده  و مسئولیت پذیری را از قابلیتهای ارزنده کارکنان سازمان دانستند .

اعوانی ضمن تشکر از تیم ممیزی گفت: شرکت گاز استان سمنان در زمینه های کیفی روند رو به رشدی داشته و امید است با تقویت نقاط قابل بهبود، با حرکت در این مسیر روز به روز در جهت رسیدن به اهداف کلان شرکت و جلب حداکثری رضایتمندی مشترکین گرامی گام های بلندی برداریم.

لازم به توضیح است که در فرایند این ممیزی شرکت گاز استان سمنان به مدد کارکنان توانمند و فعالیتهای ساختار یافته موفق به اخذ و تمدید  صلاحیت استفاده از گواهینامه های

 HSE-MS, ISO 50001, ISO 10015, ISO10013, ISO 31000, ISO 10002, ISO 10004, ISO 29001, ISO14001, ISO45001, ISO 55001 شد.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/08/11 - ١٦:٠٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 473
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب