صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

به همت شرکت گاز استان سمنان انجام گرفت؛

پاکسازی غار دربند مهدیشهر به مناسبت روز جهانی زیستگاه

کارکنان شرکت گاز استان سمنان به مناسبت روز جهانی زیستگاه به همراه دوستداران محیط زیست، غار دربند مهدیشهر و اطراف آن را از وجود زباله، مورد پاکسازی قرار دادند.

 

به گزارش روابط عمومی؛ سرپرست شرکت گاز استان سمنان از پاکسازی غار دربند با همکاری سازمان حفاظت محیط زیست و NGO سبزگامان قومس به مناسبت روز جهانی زیستگاه  و با شعار " افزایش آگاهی در خصوص چالش های زیستی و مدیریت پسماندهای محیطی " خبر داد.

علیرضا اعوانی در این خصوص گفت: حفظ محیط زیست و طبیعت، تزریق روح تازه و بانشاط به زندگیست و هدف از برگزاری این برنامه، اشاعه فرهنگ زیست محیطی و افزایش آگاهی عموم مردم جامعه در راستای پاکسازی و مدیریت پسماند در منطقه غار دربند شهرستان مهدیشهر می باشد.

سرپرست شرکت گاز استان سمنان به اهمیت حفظ محیط زیست در سند استراتژیک این شرکت اشاره کرد و گفت: مبحث توسعه فضای سبز و حفاظت محیط زیست جزو الزامات و یکی از محورهای اصلی سند استراتژیک این شرکت می باشد.

وی ادامه داد: ماموریت اصلی این شرکت استفاده از گاز طبیعی به عنوان سوخت پاک و جایگزین نمودن آن به جای سایر فرآورده ها می باشد که نقش حفاظت از محیط زیست در این امر از جایگاه بالایی برخوردار است.

شرکت گاز استان سمنان در راستای اهداف مدون وظایف خود در قبال مسئولیت های  اجتماعی، روز جهانی زیستگاه را فرصت مناسبی دانست تا در فرهنگ سازی حفاظت از محیط زیست مشارکت نماید.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/07/13 - ١٤:١٨
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 598
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب