صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت گاز در دیدار با مدیرکل دیوان محاسبات استان مطرح کرد:

تشریک مساعی و همکاری دو جانبه از مباحث دارای اهمیت در شرکت گاز استان سمنان می باشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان سمنان: علیرضا اعوانی سرپرست این شرکت ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس به تشریح کلیاتی از فعالیتهای انجام شده در خصوص گازرسانی در سطح استان پرداخت و اشاره داشت: در شرایط موجود تشریک مساعی و کسب نظر دستگاههای نظارتی در جریان اقدامات و فعالیتهای شرکت، با اهمیت و از اولویتهای پیش رو می باشد.

وی در ادامه این دیدار افزود: سیاست مجموعه گاز استان سمنان بر مبنای رعایت قوانین و مقررات است و تاکنون همکاری و تعامل خوب، سازنده و صمیمانه ای مابین دیوان محاسبات و شرکت گاز برقرار بوده است و لذا بر خود لازم می دانیم از زحمات جنابعالی و همکاران محترم آن سازمان بعنوان راهنمای این شرکت در این خصوص تشکرو قدردانی نماییم.

آقای میرشکاری نیز ضمن تبریک و خیرمقدم به سرپرست شرکت گاز استان سمنان و اعضای هیأت مدیره این شرکت، گفت: وجود حداکثر همکاری و هماهنگی مابین دیوان محاسبات و شرکت گاز تبعات مثبتی را بهمراه خواهد داشت. با بررسی های بعمل آمده مجموعه شرکت گاز استان سمنان دارای عملکردی مطلوب و از تعامل بسیار خوب و قابل توجه ای با دیوان محاسبات استان برخوردار بوده است.

در پایان مدیر کل دیوان محاسبات از حضور مدیر عامل و اعضای هیأت مدیره شرکت گاز استان در آن سازمان تقدیر و تشکر نمود و اعلام داشت: کارشناسان دیوان محاسبات آمادگی دارند همواره  با همکاری و ارائه نقطه نظرات اصلاحی خود دستگاه های اجرایی را در ایجاد انظباط یاری داده  و موجبات اجرای هرچه صحیح تر قوانین و مقررات را ایجاد نمایند.

در خاتمه این جلسه برخی موارد در حوزه عملکردی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و مقرر شد هماهنگی و پیگیری های لازم بعمل آید.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/07/07 - ١١:٤٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 576
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب