صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


نسخه چاپي

کلنگ زنی و آغاز عملیات اجرایی پروژه گازرسانی به روستای عبداله آباد از توابع شهرستان سرخه

عملیات اجرایی گازرسانی به روستای عبداله آباد سرخه آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی، در نهمین روز از دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی کلنگ آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به روستای عبداله آباد با حضور نماینده مردم شریف سمنان و سرخه و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی در روستای عبداله آباد به زمین زده شد.

در این مراسم علیرضا اعوانی رئیس امور مهندسی و اجرای طرح های شرکت گاز استان سمنان توجه به روستاها و بسط و گسترش خدمات و امکانات دولت به آنها را برآمده از بینش عدالت محور نظام اسلامی دانست و گفت: گازرسانی به روستاها از مهمترین مصادیق این عدالت محوری است.

اعوانی با اشاره به ارزش افزوده استفاده از انرژی پاک گاز به جای سایر سوختهای فسیلی خطاب به اهالی حاضر در مراسم گفت: با توجه به برنامه ریزی انجام شده توسط شرکت گاز جهت ایجاد زیرساخت انرژی در این منطقه، شایسته است مردم و مسئولان شهرستان از هم اکنون بستر بهره برداری مناسب از این فرصت ارزشمند را به منظور توسعه و رونق اقتصادی فراهم آورند.

وی هزینه بالای توسعه زیرساخت در استان را حائز توجه دانست و افزود: در این پروژه برای اجرای 11 کیلومتر خط تغذیه و شبکه اعتباری بالغ بر 22میلیارد ریال پیش بینی شده است.

اعوانی در پایان همکاری و تعامل کلیه دستگاه های ذیربط را در اجرای مناسب پروژه ضروری دانست و ابراز امیرواری کرد؛ با اجرای پروژه طبق برنامه زمانبندی تعریف شده، در آینده نزدیک با بهره برداری از این پروژه کام مردم منطقه شیرین شود.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/11/24 - ١٠:١٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 351
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب