صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

تقدیر و تجلیل از نمازگزاران فعال شرکت گاز استان سمنان

از نمازگزاران فعال شرکت گاز استان سمنان طی مراسمی با هدف ترغیب و تشویق به فریضه آسمانی نماز و نیز اهمیت والای نمازجماعت تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی؛ سید حسین میراحمدی دبیر ستاد اقامه نماز شرکت گاز استان سمنان از برگزاری مراسم تجلیل از فعالان نماز در این شرکت خبر داد و گفت: این برنامه فرهنگی با هدف ایجاد نشاط و جلب مشارکت عمومی همکاران در اقامه فریضه نماز برگزار شد.

وی خاطرنشان کرد: به منظور ترویج و اعتلاء فرهنگ نورانی نماز جماعت از 4نفر همکارانی که در برگزاری و اقامه نماز جماعت مشارکت فعال و مستمر داشته اند با حضور رئیس ستاد اقامه نماز حجت الاسلام و المسلمین شمس الدین، اعضاء شورای اقامه نماز شرکت گاز و جمعی از اعضای هیئت مدیره با اهداء لوح سپاس تقدیر گردید و همچنین از 2تن از فرزندان شهدای منتسب به شرکت گاز که در زمینه ترویج و توسعه فرهنگ نماز مؤثر بوده اند نیز با اهداء تندیس ویژه قدردانی گردید.

در بخشی از لوح تقدیر آقایان میثم کاتبی، محسن قدرت آبادی، مصطفی آذری و سرکار خانم قدس آمده است:

نماز بالاترین هدیه خداوند به انسان هاست وخدمت به نماز و پرپایی آن موجب رضایت ذات اقدس الهی خواهد بود. احتراماً از آنجا که هیأت ارزیابی و داوری ستاد اقامه نماز شرکت گاز استان سمنان بر اساس برنامه مصوب وزارت نفت در سال 1398، جنابعالی را در زمینه ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز شایسته تقدیر دانسته است؛ بدینوسیله از شما  که در جهت اقامه نماز و برپایی آن نقش مؤثری داشته اید صمیمانه تقدیر و تشکر می نماییم. از خداوند متعال توفیق روزافزون شما را برای خدمتگزاری بیشتر و گام نهادن در مسیر توسعه و ترویج فرهنگ نماز خواستاریم.

 

خداوند همه ما را از برپاکنندگان واقعی نماز محسوب فرماید. انشاءا... تعالی

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/12/14 - ١٠:٣٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 474
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب