صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

حضور معاون امور بهره برداری شركت گاز استان سمنان در سامانه الكترونيكي مردم و دولت " سامد"

معاون امور بهره برداری شرکت گاز استان سمنان، صبح روز چهارشنبه، بیست و دوم آبان ماه، با حضور در استانداري سمنان، از طريق سامانه "سامد" تلفن 111 پاسخگوي تلفني مشترکین گاز استان می باشد.

به گزارش روابط عمومی؛ اسماعیل سعیدی معاون امور بهره برداری شرکت گاز استان سمنان به منظور رسيدگي و پاسخگويي به مردم شريف استان سمنان مصادف با هفته وحدت و در روز چهارشنبه بیست و دوم آبان ماه98 از ساعت 10:30 الی12در سامانه سامد 111 حضور پیدا خواهد کرد و آماده پاسخگویی به شکایات و دریافت نظرات و پیشنهادات می باشد.

اين سامانه در راستاي سياست هاي دولت تدبير و اميد، در جهت ايجاد بستري مناسب براي برقراري ارتباط دو سويه و تنگاتنگ بين مسئولان و مردم راه اندازي شده است.

 

گفتني است؛ مشترکین گاز استان سمنان از طريق سامانه ارتباط مردمي دولت (سامد) با ثبت مطالبات خود بصورت غير حضوري مي توانند همزمان با كاهش مراجعات، روند رسيدگي به مسائل و مشكلات خود را تسريع بخشند. اين سامانه به عنوان پل ارتباطي بين مردم و دولت است بدين منظور كه مردم بتوانند در كوتاهترين زمان و با ساده ترين روش و ابزار ممكن مشكلات خود را با مسئولان مربوطه مطرح و پاسخ مرتبط را دريافت كنند.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/08/21 - ٠٩:٥١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 626
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب