صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

برگزاری دوره آموزشی ایمنی گاز طبیعی ویژه کادر مدارس و اولیاء دانش آموزان در شاهرود

برگزاری دوره آموزشی ایمنی گاز طبیعی ویژه کادر مدارس و اولیاء دانش آموزان در شاهرود

به گزارش روابط عمومی؛ سعید یحیی زاده رئیس اداره گاز شهرستان شاهرود از برگزاری دوره آموزشی فرهنگ صحیح استفاده از گاز شهری و ادوات گازرسانی ویژه مدرسه قائم و نبوت شهرستان شاهرود خبر داد و گفت: هدف از برگزاری این دوره آموزشی ترویج و گسترش فرهنگ صحیح استفاده بهینه از گاز و رعایت نکات ایمنی، کاهش خطرات و حوادث احتمالی گاز در بین مشترکین است.


به گزارش روابط عمومی؛ سعید یحیی زاده رئیس اداره گاز شهرستان شاهرود از برگزاری دوره آموزشی فرهنگ صحیح استفاده از گاز شهری و ادوات گازرسانی ویژه مدرسه قائم و نبوت این شهرستان خبر داد و گفت: هدف از برگزاری این دوره آموزشی ترویج و گسترش فرهنگ صحیح استفاده بهینه از گاز و رعایت نکات ایمنی، کاهش خطرات و حوادث احتمالی گاز در بین مشترکین است.

رئیس اداره گاز شهرستان شاهرود استقبال گسترده اولیاء دانش آموزان از حضور کارشناسان مجرب این شرکت در کلاسهای آموزشی را یکی از رموز موفقیت در برگزاری کلاسها عنوان کرد و ابراز داشت: خوشبختانه استقبال پر شور کادر مدارس و اولیاء دانش آموزان از دوره های آموزشی، شرکت گاز را در اجرای کامل و بهتر این دوره ها ترغیب نمود.

یحیی زاده در پایان افزود: در این جلسات ضمن توضیح و تشریح فرآیند استخراج و دریافت گاز، بروشورها و کتابچه های ایمنی بین آموزشیاران توزیع و به پرسشهای مطرح شده آنان پاسخ های لازم و مفید ارائه گردید.


  • تاریخ درج خبر :
  • 1397/12/05 - ٠٩:٤٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 771
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب