صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

تقدیر و تشکر اهالی مهدیشهر از خدمات ارزنده شرکت گاز استان سمنان در اتمام پروژه گازرسانی منطقه دربند

به پاس برخورداری استفاده از گاز طبیعی برای جمعیت ساکن در منطقه دربند مهدیشهر، تقدیرنامه ای از سوی مردم شریف این منطقه، تقدیم شرکت گاز استان سمنان شد.

به گزارش روابط عمومی؛ اهالی منطقه دربند شهرستان مهدیشهر با صدور تقدیرنامه از مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان و رئیس اداره گاز شهرستان مهدیشهر و همکاران سخت کوش مجموعه که با تلاش شبانه روزی خود در امر گازرسانی به منطقه دربند مهدیشهر پیگیری و تلاش نمودند؛ تقدیر به عمل آوردند.

پروژه گازرسانی به منطقه دربند از شهرستان مهدیشهر با هزینه ای بالغ بر 26 میلیارد ریال در فاصله زمانی 7 ماه نهایی گردید. در این اقدام شرکت گاز استان سمنان نسبت به اجرای 10 کیلومتر شبکه پلی اتیلن  وحدود 1 کیلومتر خط تغذیه و نصب 100انشعاب اقدام نمود.

در بخشی از این تقدیرنامه آمده است: « توفيق خدمت به نيكوترين و شايسته ترين مردم در نظام اسلامي فرصت گرانبها و پر افتخاري است كه علاوه بر خشنودي مردم موجبات رضايت پروردگار متعال را در پي خواهد داشت و به يقين در اين راستا كساني موفق و سربلند خواهند بود كه بتوانند بخوبي از اين فرصت و مسئوليت در راستاي جلب رضايت خداوند و خدمت صادقانه و مؤثر به مردم نهايت استفاده را ببرند كه قطعاً كار براي رضاي خدا بدون اجر و پاداش نخواهد بود.

با بهره برداری از این پروژه زیر ساخت لازم جهت تامین انرژی گاز 1000 واحد مصرف کننده، یک بیمارستان 85 تختخوابی و همچنین احداث مجموعه های فرهنگی، رفاهی، آموزشی شامل 2 دانشگاه، 2 هتل و یک مجتمع تجاری در آینده فراهم شده است. این پروژه کمک شایانی به خط تقویتی شهمیرزاد نموده است و بی شک رونق اقتصادی منطقه را در برخواهد داشت. 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/08/25 - ١٢:١٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 561
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب