صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


نسخه چاپي

در ديدار با مديرعامل شركت گاز استان سمنان مطرح شد.

تقدير رئیس سازمان بسیج کارمندان استان سمنان از حاكميت فرهنگ جهادي در شركت گاز

به گزارش روابط عمومي؛ مرتضی دهرويه رئیس سازمان بسیج کارمندان استان سمنان با حضور در دفتر مديرعامل شركت گاز با عليرضا شريفي نژاد ديدار كرد.

رئیس سازمان بسیج کارمندان استان سمنان در اين ديدار ضمن تشكر از خدمات ارزنده شركت گاز در ايجاد زيرساختهاي مناسب جهت توسعه و آباداني استان از نگاه و مديريت جهادي حاكم بر فعاليتها و خدمات شركت گاز تقدير كرد.

دهرويه گفت: بر اساس نظرسنجي ها و ارزيابي هاي صورت گرفته از سوي سازمان بسيج ادارات، شركت گاز موفق شده است بالاترين ميزان رضايت مردمي و فعالين بخش صنعت را از آن خود كند كه اين موضوع با توجه به واقع شدن در سال رونق توليد باعث افتخار است.

رئیس سازمان بسیج کارمندان استان سمنان با تقدير از اقدامات تحسين برانگيز شركت گاز در حوزه فضاسازي هاي محيطي و تبليغاتي از برنامه هاي  فرهنگي و بصیرتی برگزار شده در اين شركت تشكر نمود.

عليرضا شريفي نژاد مديرعامل شركت گاز استان نيز در اين ديدار ضمن ابراز خرسندي از همكاري بسيج در مواقع ضرورت به ويژه هنگام بروز بحران ها و حوادث غيرمترقبه از آمادگي كامل اين شركت جهت بهره مندي از ظرفيتهاي مشورتي و انديشه مندي بسيج خبر داد.

شريفي نژاد استراتژي محوري و حركت بر مبناي نقشه راه را بسيار ضروري شمرد  و با اشاره به اهميت برنامه ريزي در راستاي سياستهاي كلان ابلاغي مقام معظم رهبري ابراز اميدواري کرد؛ شركت گاز با استعانت از ظرفيت خرد ورزي همكاران بسيجي  در عمل به وظايف خود جهت تحقق دولت اسلامي موفق باشد.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/04/22 - ١١:٥٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 465
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تصاویر منتخب