گاز انرژی پاک با نیم قرن تلاش
شنبه 4 اسفند 1397   07:08:10
اخبار
08:091397/7/14 شنبه
کارگاه آموزشی تحکیم بنیان خانواده در شرکت گاز استان سمنان برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی؛ کلثوم همتی مسئول آموزش شرکت گاز استان سمنان از برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با آسیب‌های اجتماعی و راهکارهای تحکیم بنیان خانواده ویژه کارکنان این شرکت خبر داد و گفت: با توجه به اینکه مقام و جایگاه زن در تحکیم بنیان خانواده، بسیار کلیدی است باید بانوان با مفاهیم علمی و آکادمیک که منطبق بر اصول و ارزش های اسلامی و مذهبی باشد، آشنا شوند تا بتوانند نقش پررنگ تری در تقویت، تربیت و تحکیم اصلی ترین نهاد جهان ایفا کنند.
وی افزود: دوره تحکیم بنیان خانواده از دوره های قابل اهمیت در سازمانها می باشد چرا که ساحت خانواده به عنوان مقدس ترین نهاد در دین مبین اسلام معرفی شده است. در همین راستا شرکت گاز استان سمنان با هدف تحکیم و تقویت بنیان خانواده کارکنان و پیشگیری از ناهنجاری های اجتماعی اقدام به برگزاری این کارگاه آموزشی نمود.
مسئول آموزش در پایان گفت: با توجه به تغییر سبک زندگی در جامعه امروزی می توان با افزایش مهارت‌های زندگی آسیب‌ها را شناسایی و کنترل نمود و این گونه آموزش ها باید در جامعه فراگیر شود. در جامعه امروز هیچکس مصون از آسیب نیست و باید با تسلط بر مهارت‌های زندگی و تبیین آن در خانواده نسبت به آسیب‌ها مصون ماند به همین دلیل شناخت از آسیب‌ها و راه‌های برخورد با آنها نقش مهمی در پیشگیری‌ها دارد که باید در این زمینه همه اقشار جامعه ورود کنند. خانواده ایرانی با پشتوانه دینی خود می تواند از چالش های فراروی فرهنگی اجتماعی عبور کرده و آنچه که به عنوان مهارت یا سرلوحه قرار گیرد محبت و رحمت در بین اعضای خانواده است.

تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |

زیرپورتال استان سمنان
مجری سایت : شرکت سیگما