گاز انرژی پاک با نیم قرن تلاش
شنبه 4 اسفند 1397   07:57:43
اخبار
00:031396/11/20 جمعه
کلنگ زنی و آغاز عملیات اجرایی پروژه گازرسانی به روستاهای تاش و درخانیاب از توابع شهرستان شاهرود
عملیات اجرایی گازرسانی به روستاهای تاش و درخانیاب شاهرود و بهره برداری از پروژه گازرسانی به اسد آباد آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی، در هشتمین روز از دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی کلنگ آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به روستاهای تاش و درخانیاب با حضور نماینده مردم شریف شاهرود و میامی و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی در روستای تاش به زمین زده شد.
در این مراسم علیرضا شریفی نژاد مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان توجه به روستاها و بسط و گسترش خدمات و امکانات دولت به آنها را برآمده از بینش عدالت محور نظام اسلامی دانست و گفت: گازرسانی به روستاها از مهمترین مصادیق این عدالت محوری است.
شریفی نژاد با اشاره به ارزش افزوده استفاده از انرژی پاک گاز به جای سایر سوختهای فسیلی خطاب به اهالی حاضر در مراسم گفت: شرکت گاز هم رفاه می آورد و هم بستر توسعه را فراهم می کند اما این شما هستید که باید با خلاقیت و تفکر خود دریابید که با ورود انرژی به منطقه و روستای خود بجای استفاده صرفا خانگی و گرمایشی چه کاری می توانید انجام دهید.
وی هزینه بالای توسعه زیرساخت در استان را حائز توجه دانست و افزود: در این پروژه برای اجرای ۲۸ کیلومتر خط تغذیه و شبکه و احداث ۲ باب ایستگاه تقلیل فشار گاز اعتباری بالغ بر ۳۷ میلیارد ریال پیش بینی شده است.
شریفی نژاد در پایان گفت: در صورت بهره برداری مناسب از فرصت پیش رو مردم منطقه می توانند رفاه و رونق اقتصادی را برای خود و شهرستان به ارمغان آورند.
پیش از این مراسم؛ مشعل گازرسانی به روستای اسدآباد به دست دکتر حسینی نماینده شهرستانهای شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی با حضور مسئولین و اهالی در این روستا روشن شد.

تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |

زیرپورتال استان سمنان
مجری سایت : شرکت سیگما