گاز انرژی پاک با نیم قرن تلاش
پنجشنبه 27 دي 1397   18:53:50
اخبار
15:241397/10/9 يكشنبه
هشتمین سال متوالی
احراز رتبه تقدیر ویژه شرکت گاز استان سمنان در عرصه فرهنگ نورانی نماز

در ارزیابی صورت گرفته از سوی ستاد اقامه نماز، شرکت گاز استان سمنان در بین دستگاه های اجرایی در عرصه توسعه و تعمیق فرهنگ نورانی نماز، رتبه تقدیر ویژه را کسب نمود.
گفتنی است: اجلاس استانی نماز و تجلیل از فعالان و خادمان نماز که با حضور نماینده ولی فقیه در استان آیت ا... شاهچراغی، معاون امور هماهنگی استان ها، قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور، مدیران کل و دبیران ستاد اقامه نماز در دفتر نماینده ولی فقیه استان برگزار شد از شرکت گاز استان سمنان به عنوان " دستگاه برتر در زمینه برخورداری از فضیلت نماز" تقدیرویژه به عمل آمد.
یادآور می شود: در ارزیابی ستاد اقامه نماز استان در میان تمامی دستگاه های اجرایی و بر اساس برنامه نظام جامع ارزیابی سال 96 که در پنج گروه صورت گرفته، شرکت گاز استان سمنان در گروه عمرانی، تولیدی و اقتصادی به این موفقیت ارزشمند دست یافته است.
در بخشی از لوح تقدیر ارائه شده از سوی آیت ا... سید محمد شاهچراغی نماینده ولی فقیه، رئیس شورای اقامه نماز استان و علیرضا آشناگر استاندار سمنان خطاب به مدیرعامل شرکت گازاستان آمده است: " به پاس خدمات مشتاقانه آن مدیریت و اعضای محترم شورای اقامه نماز آن سازمان در امر ترویج و توسعه فرهنگ نماز و محقق نمودن اهداف و برنامه های ابلاغی سال 1396 مراتب تقدیر و تشکر صمیمانه خویش را تقدیم می داریم. امید آنکه از موفقیت حاصله بهره گیریم و این نماد مقدس پرستش(نماز) را از مرحله زبان و بیان به تواضع و تعظیم عملی مبدل سازیم و با علم و شناخت استمرار بخشیم و با عشق و امید، عمیق و پایدار سازیم."
همچنین با اهدای لوح تقدیر از زحمات سیدحسین میراحمدی دبیر شورای اقامه نماز شرکت گاز استان سمنان در محقق نمودن اهداف و برنامه های ستاد اقامه نماز قدردانی شد.
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |

زیرپورتال استان سمنان
مجری سایت : شرکت سیگما