گاز انرژی پاک با نیم قرن تلاش
شنبه 4 اسفند 1397   07:19:00
اخبار
15:021397/11/10 چهارشنبه
بهره‌برداری و کلنگ‌زنی 9 پروژه گازرسانی در استان سمنان

به گزارش روابط عمومی؛ علیرضا شریفی‌نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: 9 پروژه گازرسانی روستایی و مجموعه‌های تولیدی در شهرستان‌های استان سمنان هم‌زمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی بهره‌برداری و کلنگ‌زنی می‌شود.
مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان تصریح کرد: بهره‌برداری و کلنگ‌زنی پروژه‌های شرکت گاز استان سمنان در ایام دهه مبارک فجر با اعتباری بالغ‌بر 154 میلیارد ریال صورت می‌گیرد.
وی افزود: پروژه‌های گازرسانی به 6 روستای شهرستان های شاهرود و میامی نیز در این ایام به بهره‌برداری می‌رسد.
شریفی‌نژاد خاطرنشان کرد: با بهره‌برداری از پروژه گازرسانی به روستاهای باقی‌مانده جنوب بیارجمند، چهار روستای دزیان، گیور، قلعه احمد و یزدو در شهرستان شاهرود از نعمت گاز طبیعی برخوردار می‌شوند.
شریفی نژاد افزود: با بهره‌برداری از پروژه گازرسانی به روستاهای عباس آباد و چشمه سفید، گازرسانی به شرقی ترین نقاط استان پهناور سمنان نیز تکمیل می گردد.
مدیرعامل شرکت گاز در ادامه گفت: در این دهه، 3 پروژه گازرسانی دیگر نیز در شهرستان‌های شاهرود و سمنان با حضور مدیران عالی‌رتبه استانی کلنگ‌زنی می‌شود.
وی با اشاره به خدمات و اقدامات و برنامه‌های شرکت گاز استان سمنان پس از پیروزی انقلاب اسلامی افزود: گازرسانی به کلیه شهرها و بیش از 240 روستای استان و برخورداری کلیه شهرک های صنعتی استان از نعمت گاز طبیعی و تأمین سوخت گاز 2 نیروگاه سیکل ترکیبی استان، از برجسته ترین دستاوردهای شرکت گاز به برکت نظام اسلامی است.
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |

زیرپورتال استان سمنان
مجری سایت : شرکت سیگما